The 2-Minute Rule for پخش رنگ

پخش رنگ خدیو - بازرگانی خدیو
چسب سنگ جلاسنج مقاومت خوبی در آب دارد و سرما و گرمای هوا و گذشت زمان تاثیری بر مقاومت آن ندارد. تغییر حجم چسب سنگ جلاسنج آنقدر ناچیز و نامحسوس میباشد که در مصارف صنعتی جایگاه خاصی پیدا کرده است و صنعتگران جهت پر کردن منافذ قطعات و مدل سازی و غیره از این چسب بهره میبرند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این محصول بر پایه رزین پلی ونیل استات محلول در آب و ادتیو های مخصوص و فیلر و پیگمنت های مناسب در آزمایشگاه های مجهز شرکت رنگارنگ اطلس طراحی و تولید شده.

این چسب قابلیت تراشکاری و سنباده خوری را دارد و مصرف کنندگان قادرند چسب سنگ جلاسنج را قبل از مصرف با رنگ مخلوط کرده تا چسبی با رنگ مورد نیاز خود بدست آورند.

شرکت پخش رنگ سحر این نوع رنگ ها را نیز با کیفیت بسیار بالا تولید می کند ، که در صورت نیاز می توانید با استفاده از راه های ارتباطی در انتهای مقاله سفارش خرید آنها را بدهید.

وقتی بتوانید حرف خود را به مشتری احتمالی درست انتقال دهید تقریبا کار تمام است.

رونمایی از سایت بلوباکس با هدف خدمات پرداخت سریع با نازلترین قیمت

چسب یک دو سه چسبی شیمیایی و بسیار قوی است که در هنگام استفاده و نگهداری از آن باید تمام موارد ایمنی را رعایت کنید، در زیر نکات ایمنی هنگام استفاده از این چسب را آورده ایم :

پوشرنگ نیم پلاستیک روی سطوح گچی،سیمانی،بتنی و سنگی که زیرسازی مناسبی داشته باشن،قابل استفاده ست.

یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

پشتیبانی واتس آپ اینستاگرام مپ فروشگاه رنگ سلمانی :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنها غلط در سایز متوسط همین غلطک میباشد که قطر آن بیشتر از غلطک انگشتی و کم تر از قطر یک غلطک رنگ قطور است.

با پشتیبانی و حمایت شما همکاران عزیز و نیز با بهره مندی از کادری مجرب و کارشناسان متخصص با ارائه دانش فنی و همچنین توسعه ی شبکه خود و نامحدود بودن تهیه و نگهداری و گستردگی محصولات، مفتخر به کسب نمایندگی برندهای انحصاری و توزیع بی نظیر آن در سراسر کشور گردیده است.

https://khadivcenter.ir/category/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%86%d9%84-%d9%be%d8%ae%d8%b4-%d8%ae%d8%af%db%8c%d9%88/

این مجموعه از سال 1375 تا کنون در زمینه پخش رنگ و چسب در استان البرز آغاز به کار نموده و طی فعالیتهای مستمر و تلاش های شبانه روزی و بی وقفه و با اثبات شایستگی خود در این زمینه، توانسته به عنوان یکی از فعالان بزرگ و معتبر در پخش عمده رنگ این عرصه باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *